• about_image

Gome-plastike Co Xiamen Kingtom, Ltd u themelua zyrtarisht në vitin 1996. Për vite me radhë, Kingtom është futur në zhvillimin e rezultateve inovative R & D dhe shërbime të shkëlqyera për klientët për gome dhe produkte plastike. Ne krijuam markën KINDDI Në 2002.

KINDDI  provide full range of rubber technology solutions for world racecourse.We are the only certified rubber matting supplier by HONG KONG JOCKEY CLUB&Japan Racing Association in China.Our main products:rubber mats for racecourse tunnel,rubber mats for horse swimming pool,rubber mats for horse exercise, stables rubber mats,rubber walking path ect.KINDDI offer a variety of customized services for you.

LEXO MË SHUMË

Rubber Mats For Horse Swimming Pool

Gome Mats Për Stables